Training: Omgaan met coronastress in de werksfeer

Corona is nog altijd niet uit ons dagelijks leven verdwenen en dus ook niet uit de klas. Het is heel goed mogelijk dat je daardoor spanning ervaart. Wil jij actief blijven op de werkvloer zonder deze gevoelens van stress? De Kracht helpt jou om met deze gevoelens om te gaan.

Omgaan met coronastress in de werksfeer is bedoeld om vanuit je huidige situatie waarin je stress ervaart, toe te werken naar een gewenste veilige werksituatie met behulp van de principes van ACT en NLP.

Deze bijeenkomsten zijn bedoeld voor iedereen die wil leren omgaan met lastige gedachten en gevoelens waar je door de aanwezigheid van het coronavirus mee kunt worstelen. De training is een combinatie van coaching en training in een groep.

Wil je meer weten over de training ‘Omgaan met coronastress in de werksfeer’? Neem dan contact op met onze trainer en coach Astrid Pragt: A.Pragt@dekracht.com.

Neem contact op  Bekijk onze trainingen